STAVEBNÁ ČINNOSŤ - W A Y F, spol. s r. o.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

SLUŽBY
Pokiaľ zákazník prejaví záujem o realizácii domu našou firmou, v prvom rade mu ponúkame možnosť pozrieť si nami realizované stavby, kde získa nielen predstavu o kvalite vykonaných prác, ale cenné sú zároveň aj skúsenosti majiteľov domov ako sa samotnou výstavbou, tak následným užívaním domu. Tento výber referenčných stavieb je náhodný, poprípadne je možná návšteva aj viac naších zákazníkov. Skôr záleží na lokalite, v ktorej máte záujem stavať. Našim nosným programom je výstavba rodinných domov, ktoré ponúkame zákazníkom v rôznych etapách dokončenia, a to po skúsenostiach a požiadavkách zo strany zákazníkov.Vychádzame tak v ústrety možnostiam a požiadavkám individuálne. Štandardne máme v ponuke dodávku rodinných domov v týchto etapách rozostavanosti:

  • HRUBÁ STAVBA
  • UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA
  • DOM PRED DOKONČENÍM
  • DOM NA KĽÚČ
  • DLAŽBY A OBKADAČSKÉ PRÁCEZÁKLADOVÁ DOSKA

_
Každá stavba potrebuje kvalitné základy. Základové dosky sú jedným z najdôležitejších konštrukčných prvkov stavby a kvalita prevedenia základovej dosky je veľmi úzko spätá s následnou kvalitou prevedenia rodinného domu samotného.
Staviame základovej dosky ako pre drevostavby, tak pre murované rodinné domy.

Realizácia základovej dosky:
Navrhneme Vám vhodnú základovú dosku vzhľadom k terénu a typu Vášho domu
v rámci cenovej ponuky obdržíte položkový rozpočet (objem m3 betónu, počty tvárnic, atď.), tento rozpočet striktne dodržiavame
vykonávame tzv. optimalizácii už vytvoreného projektu, ktorá preveruje reálnu nákladovosť spodnej stavby
Prečo zvoliť realizáciu základovej dosky u nás:

KVALITA PRÁCE
Pri stavbe základovej dosky pre drevostavbu je nevyhnutne nutné dodržiavať vysokú presnosť vykonaných prác, najmä rovnosť a požadovaný rozmer tejto spodnej stavby. Vzhľadom k histórii stavieb si môžeme dovoliť povedať, že naše základovej dosky predčili vždy očakávania zadávateľov - vysoká kvalita je naším štandardom.

MATERIÁLY NA VÝROBU
Materiály, ktoré používame na výrobu základových dosiek sú ekologicky nezávadné a majú potrebné certifikáty kvality (najmä betónovej zmesi a sypké materiály). Vždy pracujeme s kvalitnými produktmi.

KOMPLEXNÁ ZÁRUKA
V prípade stavby domu a základovej dosky dohromady získavate spoločnú garanciu na obe diela, čo je užívateľsky veľmi výhodné, najmä pri uplatňovaní prípadných reklamácií.

GARANCIA DODRŽANIE CENOVÉ PONUKY BEZ dodatočných nákladov
Veľmi často dostanete cenovú ponuku, ktorá je na prvý pohľad finančne veľmi lákavá. Neskôr, v priebehu výstavby, však narazíte na to, že dôležitá časť diela nie je súčasťou cenovej ponuky a aby bol a stavba plne funkčné, musíte túto súčasť dokúpiť nad rámec "celkovej ceny diela". Naše cenové kalkulácie vždy obsahujú aj všetko potrebné príslušenstvo a nemusíte sa obávať nečakane vysokých položiek zvyšujúcich celkovú cenu diela.
 
© WAYF, spol. s r. o. 2019. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky